| hayley a întrebat:

Cum sa scap de cearcane? In afara de dormit mai mult (am incercat si nu merge-si in vacanta am cearcane!) si fond de ten stik care sa le corekteze ( nu vreau sa ma dau si nu am voie la scoala)

Răspuns Câştigător
| DanDannn_9120 a răspuns:

Pai...ca sa scapi de cearcane iti pui o feliuta mca rotunda de castravete ori pe locul cu cearcane ori pe ochi.la mine a mers. si sunt si baat laughing

3 răspunsuri:
| greenapple a răspuns:

Anticearca:d sau pune-ti cate o felie de castravete pe ochi si stai macar 5 minute.nu stiu daca pentru asta e indicat dar oricum o sa ai ochii mult mai odihniti!

| VaniLLaDeeJay a răspuns:

Iti iei un corector. e un fel de stick cu bila care te dai pe cearcane. si incearca sa dormi de la ora 8 sau 9 sa dormi deja. am auzit ca primele 2-3 ore inainte de 12 noaptea sunt cele mai odihnitoare. funda love struck

| AlecsandraG a răspuns:

Anti-cearcanele sunt foarte utile sau operatiile chirurgicale doar ca e mai complicat.Iti recomand un anti-cearcan bun de la L'oreal.