| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa scap de parul gras? Tratamente naturiste.

3 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Inainte sa incerci tratamente naturiste eu iti recomand sa incerci samponul cu aloe vera de la garnier si sa vezi ca dupa 1-2 tuburi de sampon folosite deja nu o sa mai ai probleme, si sa incerci sa iti speli parul din 3 in 3 zile.

| AnonimCel a răspuns:

Am folosit garnier..acu folosesc tot garnier dar cu ulei de avocado si imi ingrasa tare parul!

| MarianRaul a răspuns:

Eu am parul lung si intr-o vreme il ingrijeam foarte putin, cum am fost plecat in strainatate. a inceput sa-mi cada parul, sa se unga, practic sa fie din ce in ce mai gras, am fost la un medic de acolo si mi-a recomandat un sampon care se numeste Hawthorn. l-am folosit si vreau sa-ti spun ca am vazut rezultate dupa doua saptamani. sora mea avea aceeasi problema, a folosit si ea, iar ei i s-au vazut rezultate chiar si dupa primele spalari. eu zic ca merita sa incerci pentru ca nu e scump. incearca la plafare daca ai in orasul de unde esti sau de pe net. eu am gasit aici: http://www.sanavita.ro/sampon-hawthorn-250-ml.html