| Dellz a întrebat:

Cum sa scap rapiiiiiiiiid de puncte negre si cosuri! straight face... cu remedii naturale va rog!

Răspuns Câştigător
| emodoll666 a răspuns:

Cosurile pot disparea rapid si usor daca te dai cu lamaie pe toata fata dimineata si seara... stai asa pana cand iti simti fata ca acoperita cu o masca dupa aceea se spala cu apa calduta

3 răspunsuri:
| CodrutM a răspuns:

Gasesti la AVON. Ii zice "Clear Skin - Black Head nu-stiu-ce". E un tub cilindric cu o solutie apoasa.
Merge de minune, la mine. Ma dau seara dupa dus si dimineata cand m-am trezit.
Nu stiu cat costa ca imi cumpara mama dar e pana in 10 lei, sigur!

| CodrutM a răspuns:

Gasesti la AVON. Ii zice "Clear Skin - Pore Penetrating" pentru cosuri si "Clear Skin - Black Head nu-stiu-ce" pentru puncte negre. E un tub cilindric cu o solutie apoasa.
Merge de minune, la mine. Ma dau seara dupa dus si dimineata cand m-am trezit.
Nu stiu cat costa ca imi cumpara mama dar e pana in 10 lei, sigur!

| camy417 a răspuns:

Eu asa avea ceva. daca functioneaza o sa te anunt