| XenofX a întrebat:

Cum sa slabesc mai rapid? care dintre cele doua sporturi te fac sa slabesti mai repede fotbalul sau rugbi'ul?

4 răspunsuri:
| cristina a răspuns:

Ambele:X

| Carlaaa a răspuns:

Fotbalul este sport in care alergi de-ti iese sufletul.
Si rugby-ul la fel, dar este sport de forta.

| gabitza144 a răspuns:

Pai ca sa slabesti, nu slabesti numai din sporturi trebuie sa ai si o alimentatie sanatoasa si fara prea multe garsimuri, dulciuri trebuie sa manaci regulat si proportional cate putin din fiecare si trebuie sa manaci asa un timp si sa faci si sport te ajuta si sportul dar daca manaci mult si nesanatos si multe dulciuri no sa te ajute la nimic daca tu faci decat sport intelegi, asa ca sfatul meu ca sa slabesti e sa incepi sa manaci sanatos sa renunti la grasimuri si dulciuri, sa manaci proportional si intre cele 3 mese pe zi cate putin din fiecare cate un fruct 2 intre mese si sa faci si sport numai asa slabesti poti face exerciti de gimnastica si alte sporturi parerea mes incearca si vei vedea.ca degeaba joci tu fotbal sau rugi'ul si manaci nesanatos asa ca bafta pa pa

| LidiaD a răspuns:

Eu una cred ca slabesti mai repede cu joggingul
...incearcabig grin