| tal4556 a întrebat:

Cum sa stau pe scaun sa nu sifonez rochia? Ca lunga si n-am chef sa o tot calc :/

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca stii ca e greu sa o calci nu o mai purta, cumpăra ti blugi si stai in blugi, sau fuste care nu trebuie calcate.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Simplu! Dai rochia jos, apoi te asezi pe scaun.

| Andreeush a răspuns:

Nu ai ce să faci, așează-te cu grijă pe scaun.

| aXy99 a răspuns:

In picioare.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

O dai joswinking

| Clytia a răspuns:

Nu prea ai ce să-i faci. O întinzi mai bine când ești pe scaun ca să nu se formeze cute.

| IrinaMihaela15 a răspuns:

Poti incerca sa ti dai cu fixativ de par pe fund, sub rochie. Nu am incercat personal metoda, nu stiu daca functioneaza, dar am auzit la stele ca cică ar merge