| ioana231 a întrebat:

Cum scap de bubele de la gura funda

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Aplică pe ele tinctură de propolis.
Pa, pa.

| ioana231 explică (pentru Legiuitoarea):

Sa stii ce eran ionicuta dar nu ma mai lasat sa pun intrebari asa ca mi-am facut un cont nou

| ioana231 explică (pentru Legiuitoarea):

Sa stii ce eram ionicuta dar nu ma mai lasat sa pun intrebari asa ca mi-am facut un cont nou

| gigite a răspuns:

Sa consumi zilnic sucul de la o lamaie 15 zile! dimineataaaaaaaaaa! pe stomacul gol, dupa 3-5 zile se simte diferenta!

| ioana231 explică:

Adica cum scap repede de bulele de la gura

| Legiuitoarea a răspuns (pentru ioana231):

Bună din no.
Nu scapi de ele repede, mai durează câteva zile, chiar și 7 zile.
Ai făcut herpes de la frig (bube dulci).
Nu ai voie să ai mai mult de un cont. Pe cel vechi ești suspendată sau ce?
Sănătate.
Pa, pa.

| ioana231 explică (pentru Legiuitoarea):

Nu ma mai lasa sa pun intrebari

| Legiuitoarea a răspuns (pentru ioana231):

Bună.
Poți scrie aici, http://www.tpu.ro/contact, pentru a vedea cauza.
Pa, pa.