| mariutzamary a întrebat:

Cum scap de bubele din gura? ma dor rauuuuuu de tot!sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| ßєtyPєтяσηєℓα a răspuns:

Du-te la farmacie si cere crema sau un fel de miere(asa am si eu)pentru herpes sau softewinking

| Bluebutterfly80 a răspuns:

Glicerina boraxata cu nistatina, efectul este garantat, te dai de 2-3 ori pe zi, apoi timp de jumatate de ora nu bei si nu mananci nimic!

| Katalin12 a răspuns:

Incearca Baneocin se gaseste si sub forma de pudra si de unguent.
Este foarte eficient. Si eu am avut aceeasi problema si m-a rezolvat asta.

| Ennar00 a răspuns:

Probabil ai afta...thinking Cumpara o sticluta de glicerina, si aplica in zona lor cu degetul happy