| djsummer a întrebat:

Cum scap de cosuri? Am auzit de Cutaden, este bun? Puteti sa`mi recomandati ceva mai bun?

9 răspunsuri:
| dedfgv a răspuns:

Zineryt e in jur de 30 de ron dar eu am scapad datorita faptului ca m-am dus la o cosmeticiana care milea scos pe toate

| nellyneliana a răspuns:

Sa iti zic ce am folosit eu : Skinoren - se gaseste in farmacii si costa in jur de 30 de lei ( e ok)
Lara - lotiune din aceea ieftina de la Farmec care se gaseste in toate magazinele si e pana in 10 lei.( eu cu asta am scapat de tot de ele). Cam usuca fata, dar te dai cu o crema
Lotiune pentru cosuri 2 in 1 - de la Favisan - se gaseste la Plafar si e tot pana in 10 lei.
Normaderm- lotiune micelara de curatare si demachiere- de la Vichy- costa cam 40 de lei, dar e foarte buna, mai ales pentru demachiat.
Alege de aici ce crezi tu ca e ok pentru tine.(incearca Lara). O zi buna!

| chelie91ptm a răspuns:

Sperma te scapa 100 %

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand sapunurile naturale manufacturate "Purificator" si "Castravete" de pe www.efrumuseti.blogspot.com

| Maria9666 a răspuns:

Depinde si de ce acnee ai. Normal ar fi fost sa te duci la dermatolog, dar nah. Incearca gama de la Gerovital- gel de curatare si crema care regleaza sebumul happy Aman2 te duc la aproximativ 30-35 lei, si iti ajung 1-2 luni.

Răspuns utilizator avertizat
| PaulLika a răspuns:

Eu cand aveam cosuri am mers la doctor si mi-a dat Zinerit si costa 30 lei dar e gratis e compesat 100%

| eve320 a răspuns:

Clearasil sau eucerin