| LoVeRainbowAnDmUsic a întrebat:

Cum sa scap de cosuri? Nusth... ce im recomandati?

4 răspunsuri:
| maryy a răspuns:

Incearca sa dai cu lamaie si sa stai cu sucul acela 15-20 de minute...sau cu ulei de masline si miere.O seara minunata!

| moriordie a răspuns:

Bea constant apa (in jur de 3 litri pe zi). Dar nu fa chestii de genul ca bei un litru dintr-o data, pentru ca asa nu va functiona, organismul trebuie foarte bine hidratat band apa. Deci, trebuie sa ai intotdeauna langa tine o sticla cu apa, bei vreo 2-3 guri, apoi peste 5-10 min alte 2-3 guri. Seara ar fi indicat sa folosesti un demachiant gel de musetel (gasesti la yves rocher) aplici demachiantul pe fata, masezi bine, si apoi te clatesti bine de tot.
La mine a mers perfect. Bafta!

| bvampeires a răspuns:

Ca leac babesc e foarte bun ceaiul de musetel, iar de cumparat ar fi garnier, dar trebuie sa iti dai de 2 ori pe zi mult timp, nu actioneaza repede. La fel si cu ceaiul de musetel, trebuie sa ai foarte mare grija si rabdare cu fata ta. Frumusetea nu vine imediat happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Foloseste sapunurile naturale pe baza de uleiuri vegetale, plante medicinale, argile, sucuri naturale etc. Le gasesti pe www.efrumuseti.blogspot.com