| FataAmintirilor a întrebat:

Ce imi recomandati ca sa scap de cosuri! funda

5 răspunsuri:
| măcheamăăăî a răspuns:

Nu iti putem noi recomanda ceva, e bine sa mergi la doctor pentru ca fiecare organism e diferit si fata ta poate reactiona bine sau rau la ce iti zicem noi.Pentru a le tine in frau, foloseste masti naturale, spala-te de 2 x pe zi cu un gel special si nu pune mana pe fata.Eu iti zic din experienta personala..la mine e ceva mai grav si dermatologul mi-a dat Sotret daca ai auzit, sunt niste pastile.Succes!:*

| FataAmintirilor explică (pentru măcheamăăăî):

Da da am sa merg la farmacie ..merci

| eurynomus a răspuns:

Sa ti incepi viata sexuala si sa faci sex oral. Nu e vrejeala, chiar exista o explicatie medicala in ce a ce priveste hormonii.

| LaNaibaa a răspuns:

Da`ti cu pasta de dinti pe cosuri - vor disparea in cateva zile [ 2-3 ]

| aNnNna912 a răspuns:

Spirt