| Pitiqueex3 a întrebat:

Cum scap de grasimea de pe " pulpe "?.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Buna.
Scoate din alimentatie grasimea si toate alimentele procesate industrial, bea apa si practica un sport de masa, aplica si o crema anticelulitica termica.
Pa, pa.

| Harley007 a răspuns:

Exercitii fizice. Fa un program de slabire a picioarelor. Alearga dimineata. Cauta in internet exercitii pentru slabirea. Am aici un program pentru asezari. E chiar efectiv. file:///C:/Users/Qompaq/Desktop/Download/Kak-prisedat.jpg Fotgrafia e in rusa asa ca приседания=asezari; день=zi asta ca sa intelegi ce e scris. happy

| AlbertHofmann a răspuns:

Exercitii fizice si o dieta buna. Iti recomand urmatorul antrenament care trebuie repetat cu o periodicitate zilnica, de preferinta dimineata, inainde de micul dejun. Totodata, acest tip de antrenament lucreaza intens si coapsa interioara, facand astfel ca pulpele sa fie mai subtiri si mai tonifiate.
https://www.youtube.com/watch?v=X663kXIufZI&hd=1
Daca nu merge, poti sa incerci si cu smirghelu';)