| Alinnutza07 a întrebat:

Cum scap de vergeturi?big grin Dar de celulita?

Răspuns Câştigător
| DMuffin a răspuns:

Pai depinde de fiecare in parte. Primul pas este sa intelegi de ce se formeaza celulita si vergeturile dar daca astepti un remediu miraculos care sa functioneze peste noapte ei bine...vei fi dezamagita. Trebuie sa incerci sa mananci mai sanatos, sa mergi la sala si la sauna de 2 oari pe saptamana. Iar pentru vergeturi poti incerca cremele speciale de la o firma respectabila si hidrateazate mai mult folosind creme.Nu uita ca numai cu determinare poti scapa de ele...

5 răspunsuri:
| veronica a răspuns:

De vergeturi nu poti sa scapi trebuia sa ai grija inainte de a le face dandu-te cu creme speciale, iar de celulita poti scapa in america au testat f multe creme de celulita pe foarte multe femei iar cea mai buna s-a dovedit nivea mi-am luat-o si eu si intr-adevar e f buna dar trebuie sa ai grija si ce mananci adica mai lasa moale dulciurile si pune-te in miscare sigur ai sa ai rezultate f bune(nu te astepta in cateva saptamana sa vezi rezultat, dupa o luna ai sa observi sigur)

| LoveTVD a răspuns:

Te duci la cosmetica si faci impachetari cu ardei iute sau daca nu ...iti iei o crena anticelulitica asa a facut o prietena de-a mea si a scapat happy sper ca ti-am fost de folos succes!

| Lolypop_4017 a răspuns:

Deci foloseste de la avon crema anti vergeturi si cea pentru fermitate(sau cea anti celulitica dc vrei sa slabesti). Apoi tine dieta disociata si fa 2-3 episoade de la fittness corner! bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sex la greu

| FallenAngelM a răspuns:

Creme pentru vergeturi sh exercitii pentru celulita dar si creme...