| Anonim261843 a întrebat:

Hey. Cum as putea sa scap cat mai repede de celulita si de vergeturi?

3 răspunsuri:
| n1445 a răspuns:

De celulita si vergeturi nu poti scapa definitiv numai prin operatie. Poti sa le faci mai putin vizibile prin masarea pielii cu lotiuni, creme de corp hidratante.

| EneCristian a răspuns:

Sportul e baza, exercitii de tonifiere, nu exista metode usoare( si daca slabesti nu scapi neaparat de celulita si vergeturi)

| TweetyBird a răspuns:

Mananca pe cat se poate de sanatos, fa sport si bea macar 2L de apa pe zi.