| Boocky a întrebat:

Cum scapi de complexul "sani mici"...la mare cu sanii micisad. ce costume de baie va merge cel mai bine? mie niciodata nu-mi place cum sta sutienul... e bine ca macar burta palta si fundul bun amsadsadsad

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

În nici un caz să nu stai de vorbă cu MrSmith (prietenii ştiu de ce) şi mai uită-te şi tu pe la Fashion TV! Câte fete cu sâni mari vei vedea pe marile podiumuri? Puţine, nu? Exact! Atunci trage-ţi singură concluziile! Succes!

| MissDanbo a răspuns:

Pai alege un sutien micut. Nu te chinui sa iei unul cu 5 numere mai mare si cu bureti doar de dragul de al avea. Nu este nevoie. Nu este o problema asa de mare. Tu ai compensatiahappy Deci alege un costum care sa iti puna in evidenta partile bune si uita de restul happy Trebuie sa te simti bine pana la urma.

| Broadband a răspuns:

Daca e fundu bun, no problem laughing

| aryana_4212 a răspuns:

Si eu am sani muci dar nu ma deranjeaja ia-ti in costum fara burete stil triunghi uni baieti preceaza fetele asa eu si in spania peste tot unde am umblat la fel am fost