| anonim_4396 a întrebat:

Știți ceva care sa mărească sânii? Pastile ceva? Nu foarte mult, doar cât sânii sa umple cupa de la sutienul cu mărimea A. mă enervează ca nu îmi găsesc nicaieri sutien potrivit, chiar și cea mai mica mărime nu e potrivita. Nu înțeleg de ce am sânii așa mici, am fundul mare, picioarele voluptoase, chiar am forme apetisante în jos dar sâni aproape ca nu am deloc... și nu sunt slaba. Am 1, 60 m și 58 kg. Sunt deforma. Vreau doar sa mi se potrivească sânii în cupa A. Știți ceva care ajuta?

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Pune vata in cupa, cat incape.
Asta daca nu gasesti sutien de marimea ta.

Nu trebuie sa te ingrijorezi din cauza marimii sanilor, multi barbati cauta efectiv femei cu sani mici, iar altora nici nu le pasa marimea...winking

suntserios
| suntserios a răspuns:

Implant cu silicon... restul sunt basme

| ALGator a răspuns (pentru suntserios):

"Implantul" e de fapt o proteza nenorocita ca orice alta proteza. In mod normal proteze poarta cei care si-au pierdut parti ale corpului si nu au de ales, nu de placere. Iti imaginezi, sa faci doua incizii serioase ca sa plasezi acolo niste pungi de plastic dupa care sa cosi, cand esti sanatos-tun :-( Bineinteles, cei care iau bani pentru interventiile astea vor pretinde ca sunt nepericuloase, poate chiar si naturale si vor face reclama vietii tale de dupa implant.
Dar ce nu e omul (mai ales tinar) in stare sa faca sa fie pe placul altcuiva...

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Dar ce: vrei sa concurezi cu Vacuta Milka?

| ziftode a răspuns:

Marit sanii... la barbati sau la femei?

acum serios, in afara de ce a spus useru' anului mai sus, singura solutie real alternativa e sa ramai insarcinata, dar maritul sanilor e doar temporar...

| AdrianBica a răspuns:

Citricile, in special grapefruit-ul, hranesc glandele mamare, insa totul tine de ADN asa ca multumeste-te cu ce ti-a dat Dumnezeu. Altele ar vrea sa aiba ce ai tu. Ingrijeste-ti tenul, fa sport si mentinete sanatoasa. Tinerete = Sanatate = Frumusete. Ai grija de tine! happy

| EsteG a răspuns:

Nu stiu ce varsta ai, poate ai nevoie de tratament hormonal, mergi la doctor ginecolog si ii spui lui problema.