| Bellatris a întrebat:

Cum se desfasoara o pijama party organizata in club? Pentru cei care au mai participat sau au idee. O pijama din satin( rochita+halat) alba, este potrivita?

Răspuns Câştigător
| Tweetymrrr a răspuns:

Hmm, nu cred că albul este cea mai potrivită culoare pentru o astfel de petercere. Poate o nunaţă mai deschisă de albastru, un verde, ceva...
Succes!

3 răspunsuri:
| heisenberg a răspuns:

Ai grija, daca nu esti asortata din cap pana in picioare o sa rada lumea de tine fara mila.

| Bellatris explică (pentru heisenberg):

@ heisenberg, unde dai si unde pica. Ideea era daca pijamaua este potrivita, nu puneam problema asortarii asa ca pastreaza ironiile pentru altii.

| Mikita a răspuns:

Mai bine cum te simti tu comoda la urma conteza parerea ta...