| ParadiseCaroline a întrebat:

Cum se fac Dreadlocks? Si daca vreau sa renunt la ele trebuie sa ma rad?

Răspuns Câştigător
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Se fac la coafor, daca ti le faci singura acasa cel mai probabil nu o sa tina mai mult de cateva zile. Trebuie tapat foarte bine parul si " inodat" iar apoi fixat totul cu o cera puternica. Sunt foarte dragute insa sunt destul de grele, dupa ce iti faci baie se usuca destul de greu si daca vrei sa le dai jos trebuie tuns parul.

2 răspunsuri:
| WhatDăFack a răspuns:

Cauta videoclip-uri pe yt, da, ca să renunţi la ele trebuie să te razi, sau te speli cu balsam şi te piepteni la vârfuri. dar durează foarte mult

| ParadiseCaroline explică (pentru WhatDăFack):

Sunt la facultate si nu am mult timp liber dar ma bandeam daca rolele sunt o optiune.