| Maria_Mady_1999 a întrebat:

Cum se foloseste acel pieptene de indreptat parul? Am cumparat unul de la avon dar nu a dat rezultate sau poate nu stiu eu sa-l folosesc. Cum se procedeaza? Fundaa▶◀

2 răspunsuri:
| Neo12 a răspuns:

Nu e bun de nimic.
Imediat după ce te speli, încearcă să-l utilizezi, poate dă vreun rezultat.

| Shar0nSpitz a răspuns:

Nu iti vei indrepta veci parul cu ala! Si eu am si nu e bun deloc! Dar totusi, incearca dupa ce te speli pe cap sa iti imparti parul si sa iei suvite subtiri si sa le "indrepti", poate iti va sta drept cand ti se usuca!