| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa fac sa am stilul acela emo, adica stiu ca se poarta haine negre, parul peste ochi. ce se mai poate face la acest stil?

7 răspunsuri:
| Aly07 a răspuns:

Vene tăiate, dar nu-ți recomand.

| ihavenoidealel a răspuns:

Rujul nu trebuie sa fie neaparat negru. poti purta multe bratari, castile in urechi sa fie, in caz ca te lasa parintii tai sa-ti faci piercing-uri. bocanci sau adidasi, blugi rupti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu înțeleg de ce ai vrea să ai stilul emo.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pisi, cui vrei tu să-i atragi atenţia?

| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Nu face asta!
1.E pentru prosti!
2.Numai negru, culori inchise, daca o iei asa de ce nu te sinuzici?
3. Taie-ti venele!
4.Omoara-te ma direct!
Doamne ma copii,ce dracu aveti cu d-astea? La varsta asta se poarta culori colorate,frumoase,distractie,mare,munte,soare, nebunii, filme, petreceri, nu stat in casa ca sa iti ''canti'' la vene mai ceva ca la vioara.
Eu zic de acum ''trezeste-te'' ca asta e o alegere idioata si cretina.Ca sti cum e? Ori esti emo pe bune adica cu taiat vene si din alea, ori doar porti negru ca vai iti place tie, dar sincer nu-ti sta bine deloc.
Pa!

| diana26 a răspuns:

Te poti da cu creion negru, ruj negru, daca nu esti bruneta te vopsesti bruneta sper ca te-am ajutat big grin

| Synchronize a răspuns:

De ce ai face asta?