| adelina899 a întrebat:

Cum se numesc coditele astea http://weheartit.com/entry/31753436 cum sunt facute? si cand nu le mai vrei cum faci sa revina parul la foma initiala :))) pentru cele mai multe informatii funda

Răspuns Câştigător
| AndreeaBz a răspuns:

Nu se vede prea bine, dar cred ca sunt dreduri big grin. e par incalcitlaughing. nu poti face nimic sa-si revina parul, te tunzi big grin

| AndreeaBz a răspuns (pentru AndreeaBz):

A da, o sa-ti fie capul mai greu laughing mai ales daca e si ud parul. e greu de ingrijit. si arata putin aiurea daca nu ti-l faci la o anumita perioada de timp, adica sa le refaci big grin

| adelina899 explică (pentru AndreeaBz):

Mersi pentru raspuns mi.ai spus exact ce ma interesalaughing deci nu vreau mai ales ca nu cred ca.mi va sta bine ca fata happy :*