| ValentinaCristina a întrebat:

Buna,cum se numesc chestiile astea http://weheartit.com/entry/36451782/via/mariska_delport, daca au vreo denumire.

Răspuns Câştigător
| alex0110 a răspuns:

Apropo, scuze ca am zis ca nu are nume. Mi-am dat seama abia acum. Ca si idee asta e o plasa de vise. Se spune ca opreste visele urate si se agata deasupra capului cand dormi.

8 răspunsuri:
| Pathy a răspuns:

Linkul care l-ai pus nu e corect

| ValentinaCristina explică (pentru Pathy):

Scuze o sa pun imediat unul bun

| ValentinaCristina explică (pentru Pathy):

Scuze nu am mai gasit dar poti copia link-ul si sa il pui pe o pagina sa vezi daca merge big grin

| alex0110 a răspuns (pentru ValentinaCristina):

Nu ai pus gresit, dar trebuie sa stergi la el ", daca", uite, l-am sters eu, acum e bun: http://weheartit.com/entry/36451782/via/mariska_delport

| ValentinaCristina explică (pentru alex0110):

Multumesc happy

| alex0110 a răspuns (pentru ValentinaCristina):

N-ai pentru ce!

| Pathy a răspuns (pentru ValentinaCristina):

Din cate am auzit eu..sunt un fel de obiecte a indienilor care au un anumit rol..nu sunt sigura dar au rolul de a alunga spiritele rele sau visele urate daca e pus deasupra unui patut de bebelasi.

| alex0110 a răspuns (pentru ValentinaCristina):

Apropo, scuze ca am zis ca nu are nume. Mi-am dat seama abia acum. Ca si idee asta e o plasa de vise. Se spune ca opreste visele urate si se agata deasupra capului cand dormi.

| alex0110 a răspuns:

Nu au nicio denumire.