| BeHappyForMe a întrebat:

Cum se numeste tunsoare selenei gomez stiu ca este tunsa bob dar cum se numeste ca vrea sa ma tund exact ca ea.

Răspuns Câştigător
| lex16 a răspuns:

Sau ai putea sa tragi poza la imprimanta si cand te duci la un salon sa te tunda exact cum e selena...mai bine ii arati ca poate aceea frizerita sau frizer are alta idee in cap.Eu am patit asta pe pielea si cand ma duc sa ma tund ma duc cu poza asa e cel mai sigur. big grin

1 răspuns:
| ღAღdღaღ a răspuns:

Se numeste Bob Lung.Ii spui coafezei sa te tunda un fel de Bob, dar mai lung.E super :X Ca asa m`am tuns si eu aproape la fel ca ea, aproape findca eu am parul saten iar ea brunet