| pucs a întrebat:

Cum se prinde parul asa?:X

http://weheartit.com/entry/3838420

Răspuns Câştigător
| Madalina1455684 a răspuns:

Bunahappy.
Breton intr-o parte.Parul intins si apoi il prinzi mai aiuria intr-o coada.pentru ca daca il prinzi cu grija nu iti iasa ca asa fac si euhappy.
Deci nu e foarte greu. dar daca vrei sa-ti stea asa trebuie intinstongue.
Sper ca ti-am fost de folos.Sa ai un Craciun fericit alaturi de cei dragi!

13 răspunsuri:
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Tzau
Ea are parul prins sus cu o agrafa sau prinzatoare de par, nu e nimic iesit din comun.Se vede asa parul pentru ca si-a facut parul sa stea prins sus. Sper ca ti-am fost de folos, Sarbatori Fericite happy

| Britney13 a răspuns:

Pai iti prinzi parul pana la breton si dupa aceea iti prinzi parul cu o banana

| Alynutzaaa a răspuns:

Il prinzi pur si simplu in coada, secretul e insa sa fie parul tuns in scari si nu-l pieptana cand prinzi coada si daca e posibil nici inainte!
Bretonul lasa`l de la inceput pe dinafara, nu-l lua in coada ca sa-l scoti pe urma!

| justagirlll a răspuns:

Cu talent laughing

| Ariannna a răspuns:

Parul ciufulit si iti prinzi parul intr-o coada sus, si tipa are si parul drept thinking

| AnutsaaAnnA a răspuns:

Pai te tunzi cu breton intr-o parte dar ti-l poti face si tu fara sa te tunzii :X si il prinzi intr-o coada mai suslove struck

| Crisyy a răspuns:

Din cate se vede e o coada la spate, si bretonul intr-o parte.Nu e asa greulaughing

| sunset a răspuns:

E o simpla coada, din cate vad eu.

| PufuleţiCuCaramel a răspuns:

Pai iti faci o coadalaughing

| nOnAmE_6909 a răspuns:

Iti faci breteon pe o parte si ti-l prinzi in coadakiss pa pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o coada ciufulita studiata.
In loc sa fie fiecare fir de par la locul lui, iti ciufulesti parul rau. te dai cu fixativ, si prinzi parul fara sa nu-l lipesti de cap.

xoxo, didi

| nunus a răspuns:

Nu cred ca vei primi un raspuns... poza nu este clara