| ZipercooDe a întrebat:

Cum se scoate oja de pe haine? (tenesi mai exact laughing )

Răspuns Câştigător
| DidiChanx3 a răspuns:

Cu acetona daca nu cu diluant iar daca nu e ft grav daca lasi sa se moaie in spirt cam o zi apoi freci bine cu o perie trece fundita puppy dog eyes

4 răspunsuri:
| BurnInHellSucker a răspuns:

Nu incerca mama cu acetona. Ori ii lasi asa ori ii arunci, daca vei da cu acetona pe ei, in primul rand oja se va intinde pentru ca va intra in tesatura, nu e ca pe unghii, si totusi totusi daca reusesti sa iei putin din ea de unde vei reusi va ramane o pata mare frumoasa si albalaughing)

| ZipercooDe explică (pentru BurnInHellSucker):

Oricum sunt albi. laughing Si merge su oja, daca ai chef de frecat. O sa-i curat probabil la promavara cand o sa vreau sa-i port. Si daca nu se ia mi-a promis Ruxi ca-mi ia mai multa oja ca sa le fac model. rolling on the floor

| TeIubescBL a răspuns:

Bună.
Papuci mai exact.
Ai nevoie doar de acetonă. Acetona e singura soluţie a ojei.
Pace!

| xLoveYou a răspuns:

Pai si mie mi s-a intamplat la fel rolling on the floor... Ii speli bine apoi dai cu aceton si ii mai speli oleaca cu dero sau arel :].