| Feeltheflow15 a întrebat:

Știți cumva cu ce se scoate guma de mestecat întarita de pe tenesi si sireturi?

Răspuns Câştigător
| blueheart a răspuns:

Albusul de ou – puneti albus de ou pe guma, lasati-l cateva minute si apoi desprindeti guma;
suc de lamaie – stoarceti suc de lamaie pe guma, lasati-l cateva minute si apoi desprindeti guma;
otet –se pune otet fierbinte pe guma, iar guma se scoate instantaneu.

| tmteo a răspuns (pentru blueheart):

Du-te,, de unde ai scos astea... ca in apa calda nu iese nu?

| blueheart a răspuns (pentru tmteo):

Poate ca a incercat cu apa calda, eu i-am dat alte metode de a scoate guma

| Feeltheflow15 explică (pentru blueheart):

Mersi mult!

| blueheart a răspuns (pentru Feeltheflow15):

Cu placere daca te-am putut ajuta. happy