| MaryMaria333 a întrebat:

Cum se simt hainele din poliester? Sunt confortabile?

5 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Sunt okay, nu excelează.

| Sekim a răspuns:

Poliesterul seamana intr o oarecare masura cu bumbacul doar ca este mai elastic. Este confortabil, nu se deosebeste foarte mult materialul cand il porti.

| MaryMaria333 explică (pentru Sekim):

Da dar din cate am auzit in astea sintetice transpiri la greu

| Eisenheim a răspuns:

E vorba de bine-cunoscutele haine polar,polartec,genul aste,sânt bune,confortabile,călduroase,și ude iarna pe tine tot îți țin cald, vorbesc din experiență,merită le recomand happy cum spunea cineva aici,dacă ești genul care transpiră atunci da, cam transpiri bine de tot, apoi îți va fi frig, și răcești poate, deci sânt bune când e frig de la -10 grade in jos, și nu ești genul care transpiră ușor happy

| anonymus123q a răspuns:

Hainele de poliester țin răcoarea deci daca esti fan răcoare poartă-le