| dan_apostol a întrebat:

Cum si cand se face terapia cu laser impotriva acneei?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Terapia laser nu este chiar atat de frecventa, este indicata in cazul aparitiei cicatricei lasate de acnee, nu este recomandata persoanelor cu pielea inchisa pentru ca pielea se poate decolora, majoritatea specialistilor recomanda continuarea tratamentului initial pe care l-ai avut de la dermatolog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Institutul Cantacuzino creeaza auto-vaccin pentru acnee, eficace 100 %, nu raman cicatrice. Pret 20 roni.