| andra151 a întrebat:

Cum sunt benzile de ceara rece VEET? Un pachet imi ajunge pentru mai multe depilari?

3 răspunsuri:
| chupachups1234 a răspuns:

Mi-am cumparat eu si un pachet are 12 benzi. Sunt de fapt 6, si fiecare se imparte in doua. Sunt foarte bune, dar daca vrei sa te epilezi pe picioare iti ajung o singura data. O banda poti sa o smulgi cam de 3 ori.

| kittycat_9803 a răspuns:

Sunt foarte bune daca le folosesti exact asa cum scrie in instructiuni big grin Intr-un pachet sunt 20 de benzi din cate stiu eu si eu zic ca iti ajung pentru aproximativ 2 epilari.

| Rihanna a răspuns:

Daca ai parul aspru nu iti merg, eu am incercat degeaba cu ele.depinde unde vrei sa te epilezi. daca pe picioare nu cred ca iti mai raman si pentru alta data