| May5 a întrebat:

Cum vi se par benzile de ceara rece de la Veet? Eu nu sunt prea multumita de ele.

1 răspuns:
| EkaBuBu a răspuns:

Nici sa nu fii! Nici o banda de ceara nu lipeste mai bine ca cea de la salon am incercat eu si pentru fata si pentru corp si am incercat mai multe marci dar nu au rezultate foarte bune cel mai bine ar fi sa te duci la salon e mai bine decat sa dai in jur de 10-20 lei pe o cutie si sa te duci la salon si sa dai 20 lei pentru un depilat in 10 minutehappy