| nothingnow a întrebat:

Merita sa ma apuc sa folosesc benzile de ceara rece Veet?!

5 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Eu le folosesc doar pentru dat jos mustata in rest nu isi fac treaba, trag doar cateva firicele apoi nu mai reusesti sa faci nimic cu ele.

| denisa20 a răspuns:

Benzile de ceara sunt foarte costisitoare si in plus nici nu au un efect prea bun. Daca vrei sa te epilezi cu ceara mai bine mergi la un salon iar daca vrei sa te faci singura alege un aparat de epilat.

| Denise_3997 a răspuns:

La mine, pe langa faptul ca doare ca naiba, nici macar nu functioneaza. Nu-mi plac. Prefer o epilare la salon, cu ceara, fie acasa, cu crema epilatoare.

| beby_6532 a răspuns:

Mai bine ia-ti un epilator.

| RyGoLeTa a răspuns:

Da merita, sunt foarte bune.