| anonim_4396 a întrebat:

Cum trebuie purtata o fusta scurta fara sa fii vulgara? Am 17 ani si imi sta bine in fusta scurta si-mi place sa port, dar nu vreau sa arat  pitzi

6 răspunsuri:
Shin
| Shin a răspuns:

@sese: Una cu fusta mini, cu decolteu foarte generos, cu ruj rosu aprins pe buze si parul strans ca o scolarita tongue
Shinwinking

| Abcfunny a răspuns:

Si eu am fusta mini(photo) si o combin cu niste tricouri mulate ...cand sunt la mare o mai combin cu o camasa in carouri stransa(gen cowboy)

| mirajevents a răspuns:

Daca o porti ziua poti sa iti pui ori sandale fara toc ori balerini, ceva fara toc si o bluza putin mai larguta.
Sau pantofiori cu toc si o camasa happy
O idee happy

| Lorenyk a răspuns:

O fusta scurta poate fi purtata cu o bluza care sa nu fie foarte decoltata. Trebuie intotdeauna sa poti ori fusta scurta, ori bluza decoltata, ca sa nu arati tot.
PS: daca mergi la mare, poti s-o porti cu absolut orice, ca acolo nu e problema.

| sese a răspuns:

Poarta si poarta-te asa cum simti- nu cum iti inchipui ca te vad sau gandesc altii-parerile lor chiar nu conteaza. Ce-i mai placut decat o adolescenta draguta si cu mini?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
O fată poate fi vulgară nu neapărat prin purtarea unei fuste scurte, ci prin felul său de a fi.
Poartă o fustă scurtă dar cu bun simț, nu extravagant.
Pa, pa.