| roxanaioana2001 a întrebat:

Cu ce sa ma imbrac in prima zi de scoala :Ma gandesc sa ma dau cu niste luci de buze si sa-mi ondulez parul, la noi in scoala este o unfiroma rosie cu careouri negre care trebuie purtata cu ceva alb. Ce sa port blugi mulati sau fusta de blugi mulata? Dau fundalove struck

Răspuns Câştigător
| DeeaLauu a răspuns:

Daca iti place sa te machiezi te poti da si cu tus de ochi si rimel dar nu exagerat si eu zic ca blugi mulati cu o pereche de pantofi cu toc ar arata frumos happy

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| anonimaM a răspuns:

Blugi mulati.