| dancapitan a întrebat:

Cum va faceti impletitura in Spic? stransa pe cap destul de tare, sau putin mai lejera?

5 răspunsuri:
| Deea a răspuns:

Mie imi place mai de obicei mai stransa, dar cand merg undeva imbracata sport, o las mai lejera pentru ca imi place mai mult.

| Oxanna a răspuns:

Eu o fac in general stransa de cap, pentru ca resita mai mult
daca o faci mai lejera, risti sa iti iasa fire, mai ales daca esti tunsa in treptehappy

| Vögeln a răspuns:

Daca ai parul mai lung putin mai lejera
daca ai parul mai scurt mai stransa pe cap(ca sa nu iasa suvite)
fundabatting eyelashes?

| Deni0919 a răspuns:

Depinde...daca vrei sa te tina mai multe zile, atunci mai stransa si daca vrei doar pe o perioada scurta poti sa o faci purin mai lejera...eu ti-as recomanda sa ti-o faci stransa pentru ca arata si mai bine

| Tsiitsix3 a răspuns:

Poii. e greu de explicat.Iei doua suvite de sus una din stanga una din dreapta, si una din mijlocle impletesti strans pana jos. dupa cobori un pic mai jos de unde ai luat suvitele alea.si tot la fel...
faci asa in continuu pana ajungi jos? fundha dk te-am ajutat.