| anonim_4396 a întrebat:

Cum va faceti parul/coafura de Revelion?

17 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

Imi las parul asa cum este! adica ondulat si eventual o parte de par o prind in lateral cu o clamita.

| Emeraude a răspuns:

Am cel mai frumos par din lumeeeeeee, nu-l dau pe nimic.laughing

Hmmm, cred ca am sa-l ondulez putin pentru volum, atat.Il am destul de lung si se aranjeaza singur.

| MissD a răspuns:

Il intind ca de obicei. si suvitele din fata le prind spre spate.

daniela
| daniela a răspuns:

Nimic deosebit am parul scurt si cu cateva bigudiuri se aranjeaza asa cum imi place mie.

| SweetCandy a răspuns:

Http://s843.photobucket.com/......tebucatar/

ceva de genul, pentru ca sunt tunsa bob:D

| Aliyaa a răspuns:

Nu i fac nimic ca am parul ondulat:X:X

| andreea7520 a răspuns:

Eu mi`l indrept love struck

| Mamamare a răspuns:

Nu ii fac mari schimbari, il las asa cred.Ca daca dansez oricum se stricalaughing. Tu?

| drumurile a răspuns:

Am parul lung pana la mijloc, il voi indrepta cu placa sa fie tzipla si va ajunge pana la fund

| DeniSa_9048 a răspuns:

Poi mi-l pun pe bigudiuri.Sa stea putin crets.Si mi-l dau cu o cordica peste cap si bretonul in fata si imi sta destul de bine[:X]

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hmmm cred ca am sa-l intind ca sa fie complet drept si la varfuri apoi il tapez putin sa nu steie lipit de cap laughing)) \dancing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Il ondulez si cu o clama il prind intr-o parte.am incrcat si a iesit super

| S†®£p§¦L§ a răspuns:

Un tuns in scarihee hee pana la umar tongue

| Happines a răspuns:

Eu mi-l ondulez

| bluberri a răspuns:

Il indrept, apoi fac un coc mai dezordonat (pe care sa-l pot desprinde in caz de nevoie intr-o coada de cal lejera)

| emmypunk a răspuns:

Mi. l ondulez si. l prind cu o agrafa parul intr. o parte