| anonim_4396 a întrebat:

Cum va imbracati pentru Paste (pentru biserica zic) si cum va faceti parul /coafura?

9 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Pai imi iau o pereche de blugi negri, o bluza pe gat, un trench negru, si o esarfa. In picioare imi iau o pereche de tenesi corai. Parul il prind intr'o coada si imi iau o caciula pentru. ca e destul de frig. Oricum, imbraca'te comod, fara tocuri, si nu are rost sa iti faci nu stiu ce cofura sofisticata, pana la urma nu se uita nimeni cum esti tu imbracata.

| Amelya02 a răspuns:

Nu o sa se uite nimeni la hainele tale, mai ales ca va fi noapte si aglomeratie.

| RuxiiRawrr a răspuns:

Bună.
Eu merg cu nişte pantaloni negri(skinny), o bluză albă cu cateva desene (ceva sa fie pe el), niste Converşi. Voi lua o geacă de blugi.
Părul nu mi-l fac cumva special. Doar mi-l impletesc sau il prin intr-un coc sus în varful capului.
Sper ca te-am ajutat.

| lexy22 a răspuns:

Buna! pai ma imbrac cu niste iegari sau blugi, o bluza cu maneca lunga(cred ca mov.), cu niste botine negre, cu o geaca alba, parul prins intr-o coada intr-o parte.:*funda?>big grin

| SIsUTuDoR a răspuns:

Buna in costum si parul lasat pe spatewinking. fara fundalaughing.

| Iulikutzzaa a răspuns:

Eu imi iau niste blugi skiny o bluza cu maneci mai lunguta geaca mai grosuta pic ca ploua si e rece si parul lasat pe spate funda?

| love1music a răspuns:

Pai
(HAINE)
eu imi iau colanti negrii, un tricou negru, o bluza de trening neagra, niste papuci negrii din viena, o geaca roz(neadra)nu prea stiu depinde daca e frig, o fusta scurta neagra si sosete groase.

(PARUL)
il prind in coada si pun o caciulita mica

Fundalaughinglaughinghappyrolling on the floor

PASTE FERICIT!:*

| BlancaFantasma a răspuns (pentru love1music):

Caciula si sosetele sunt tot negre?smug

| love1music a răspuns (pentru BlancaFantasma):

Da