| paramore a întrebat:

Cum va imbracati cel mai des, ce culori folositi mai mult?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu-mi prea iau haine albe pentru ca mai merg prin parc unde e mult praf la petreceri se pateaza repede si se murdaresc prea vizibil.de obicei cumpar haine verzi sau mov albastru mai ales pentru ca imi place si este o culoare care imi place sa o port mai inchisa orice persoana are culoarea lui in functie de ten par eu am tenul deschis la culoare si parul saten deschis.parul meu se schimba in functie de anotimp cand e cald e din ce in ce mai deschis catre roscat si iarna se inchide pana la negru foarte inchis.imi sta foarte bine in roz si in nuantele inchise de albastru. fetelor cu parul blond le sta bine in culori inchise in vernil sau albastru metalic parul negru:ceva cachi gen militaresc sau crem(ori galben)parul roscat:hmmmm eu vara cand mi se inroseste parul evit sa port haine rosii sau roz pentru ca as arata ca o sorcova nu purta niciodata haine de culoarea parului tenului sau vopselei de pe unghii. daca esti satena ar fi bine sa porti culori variate cum ar fi portocaliul sau verdele.
daca ai tenul deschis poarta albastru inchis sau potrivit la nuanta. tenul masliniu se potriveste perfect cu movul sau cu cachiul daca ai tenul galben ar trebui sa porti ceva deschis cum ar fi bleul sau albul dar ai grija sa nu te murdaresti deoarece petele sunt foarte vizibile pe alb. daca ai tenul negricios poti purta culori potrivite... nu inchise sau deschise, POTRIVITE nuante variate de portocaliu sau mov.combina culorile dar nu exagera si evita sa porti alb sau rosu

18 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Acum port negru deoarece am pierdut-o pe mama mea la sfârșitul anului trecut.
În general port culori deschise, alb.
Pa, pa.

| Malvina24 a răspuns:

Eu de cele mai multe ori ma imbrac in violet sau verde(verdele fiind culoarea mea preferata) dar depinde de situatie! mi-am luat de curand niste camasi in carouri(verde, mov si gri ) pe care le port cu pantaloni negrii, o curea in talie niste margele sa se asorteze(de cele imi multe ori negre-din bile simple) opincute sau pantofi(depinde unde merg) si o poseta -plic! ma simt foarte bine cand ma imbrac asa!

| BRoxana a răspuns:

Rasta.verde,galben,rosu
negru
turcoaz la greu

| Bacemi a răspuns:

Albastru si Verde .

| Aηηy a răspuns:

Pai cel mai des ma imbrac in blugi: albi, negri, gri si din aia normali adica albastri laughing cu talie joasa si o curea de toate culorile, prferabil alba. Tricouri mulate, opincute, adidasi, tenisi, vestute scurte de blugi, hanorace :gri, verzi, maro, albe.etc big grin

| Anduciu a răspuns:

Tricou/camasa+blugi.
Aproape toate camasile mele sunt in carouri, iat tricourile sunt albe/roz/bleu/violet, cu imprimeu sau fara.
Accesorii nu prea port, doar cercei(:X)si bratari din piele/sfoara.
Pantofii mei sunt...niste pantofilaughingPoate ajung sa-mi iau niste tenesilaughing
Nu ma complic deloc cu hainele.Sa fie curate si de bun-gust.

| Helene a răspuns:

Folosesc mai mult gri, albastru inchis, negru(culorile uniformeibig grin). Cel mai des imi place sa port camasi, tricouri(cu imprimeuri sau albe). Deci, sunt o persoana care pot sa zic ca port toate culorile. Avand in vedere ca sunt la scoala

| Ana a răspuns:

In negru, galben, rosu, mov.

| liongirl a răspuns:

Buna!`Din fericire Dumnezeu m-a "pricopsit" cu o silueta frumoasa si folosesc haine mulate, fara decolteuri.Culorile pe care le folosesc atunci cand imi cumpar haine sunt negru, alb, gri, albastru, mov, verde si cam atat, dar stii cum este, fiecare om trebuie sa-si cumpere cateodata articole de imbracaminte care sa fie in fiecare culoare, chiar si culorile pe care nu le foloseste.
Vara imi plac hainele largi, in general rochitele, maiouri, pantaloni scurti, blugii foarte largi(nu confundati cu blugii evazati); cred ca cele mai predominante culori in garderoba mea pentru vara sunt culorile tari de bleu ciel, albastru azul, turquoise, verde crud, galben, roz, lila, stii tu...culori deschise si fresh.
Iarna si toamna prefer sa ma camuflez in hainele casual, groase si foarte sobre, dar nu infricosatoare.

| paramore explică:

Malvynutza2, krd ca arati super cu tipul asta d imbracamintethumbs upimi place

| paramore explică:

Lollipop, krd ca sntm surorirolling on the floorasta dk esti fata!

| paramore explică:

Din cae vad, lumea pe aici are gusturib-)

| paramore explică:

Imi pare rau pentru tinesadpe bune...pentru legiuitoarea

| Yuuki_5557 a răspuns:

Mai mult ma imbrac sport(cu tenesi sau adidasi, blugi, ticou si o jacheta daca e frig), la ocazii speciale ma imbrac elegant.cred ca cel mai des folosesc:negru, gri, alb, mov, rosu si verde.

| SweetPrinces a răspuns:

Mai des ma imbrac in blugi cu bluze mulate pe corp \ culorile cele mai des folosec negru, rosu, alb, verde, mov, happy

| scarly86 a răspuns:

Cel mai des folosesc negrul si verdele

| oranya a răspuns:

Sport sau casual. Albastru & mov

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Verde si mov.