| RAY a întrebat:

De unde va imbracati?

13 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Cel mai adesea din New Yorker.

| Lioana a răspuns:

De unde vad ceva ce-mi place. Cam tot mai rar vad asa ceva. Dar pentru iarna mi-as lua palton nu geaca. Si l-as lua de la un producator din Satu Mare care are magazin la noi in oras.

| WaterDrop a răspuns:

Zara, h&m, c&a si alte magazine cu nume scurte ca sa`mi aduca aminte ce altceva e scurt in viata mea.

| RAY explică (pentru WaterDrop):

Dar din ce am citit e calitate proasta

| Justme1997 a răspuns:

Kotton, sinsay, h&m, terranova
Sunt zgarcita

| mihaicelsfant a răspuns:

De pe site-uri. tu?

| RAY explică (pentru mihaicelsfant):

Vreau sa cumpar o geaca de iarna nu prea am incredere in ZARA

| Holiday a răspuns (pentru RAY):

Tom Tailor, Columbia, Helly Hansen.
Decat Zara, mai bine e si Lee Cooper, Kenvelo sau Time Out.

| RAY explică (pentru Holiday):

Am sa cumpar de aici Peek & Cloppenburg

| Holiday a răspuns (pentru RAY):

Pai e vorba de numele magazinului de unde cumperi, sau de marca? Ca astia vand de la nshpe producatori.

| RAY explică (pentru Holiday):

E vorba de calitate doar

| Yee a răspuns:

Yee(Salut)! De la magazin, nu imi place sa comand de pe site-uri. Cat despre firma nu am fost tot timpul atent la aceasta. Sunt de parere ca o haina buna se cunoaste dupa infatisare si material.

| DeDeDeeaSweety a răspuns:

Eu nu prea am niste magazine preferate.
Prefer sa imi iau de la Adidas adidasi, m-am obisnuit cu ei.
Din cand in cand mai iau de la H&M sau C&A.
Dar mai gasesc magazine cu produse iefinte si dragute, ce mi se potrivesc si cumpar de acolo.