| FuNdITaPeNtRuMiNe a întrebat:

Voi cum va imbracati? funda!

Răspuns Câştigător
| Imidaifunditsa a răspuns:

Buna! De obicei vara cand ies afara cu prietena mea Teodora,Iau pantaloni scurti, slapi sau sandale, si un maieu sau tricou...hee hee

4 răspunsuri:
| Alecssa a răspuns:

Asa cum imi place. Cu hainele care mi se potrivesc cel mai bine si care ma reprezinta.

| мιcнєℓℓє a răspuns:

Cateodata cu tenisi, blugi si un tricou mai cu strasuri depinde si de vremea de afara... fundita?puppy dog eyes

| мιcнєℓℓє a răspuns:

Cateodata in tenisi, niste blugi o vesta sh un tricou... funda?

| Emosadgirl a răspuns:

Mmmm pai bascheti, blugi negri, appp tricou negru cu hello kitty si esarfa :-p