| BiancaDenisa a întrebat:

Cum va imbracati in prima zi de scoala?(doar fetele sa raspunda) happy

23 răspunsuri:
| Bojthe a răspuns:

Salut Bianca ma imbrac asa: fusta lunga portocalie o bluza in V neagra si conversi negriii
si apropo ma cheama tot bianka
funda?

| IateyourCookie a răspuns:

Heii Bianca.Eu ma imbrac in niste blugi albasstri cu un fel de "rupturi" pe ei, un tricou alb, putin largut pe care scrie mare cu mov NEW YORK, iar in picioare niste conversi albi cu scrisuri si tenesi colorati pe ei.La machiaj ma mai gandesc, dar cred ca un luciu si niste dermatograf e suficient. Bye3 :X

| MeGustaaaaa a răspuns:

Un maieu alb cu paiete, o vestuta desfacuta deasupra, blugi stramti si adunati jos, tenishi negri sau roz.Tu?

| ICanSeeAll a răspuns:

Jeansi, tenesi, un tricou si sacou.

| IrinaIvashkov a răspuns:

Buna

Eu ma gandea la o camasa alba subtire cu o curea neagra groasa in talie cu niste jeansi negri mulati niste balerini albi cu elastic la spate si cu catarama din material o bentita pe cap o pesatuta mini (DC)

Si un colier cu pandantiv cu o pereche de cercei cu fundite (nu lungi)

Si cu astea ma imbrac

Pa, pa

| FollowTheLight a răspuns:

Niste blugi care par mai vechi dar nu sunt laughing, tenisi, un tricou negru, si peste o camasa mai lunga in carouri.happy
Iar parul, cred ca mi-l las desprins si imi pun o fundita.big grin

| XtmCamiii a răspuns:

Heiii eu ma imbrac intr-o pereche de blugi inchisi un tricou daca e frig un hanorac si tenesi sau balerini happy
tu?

| DomnisoaraLove a răspuns:

Bluggy,tricou,si daca e frig si un bluzon gry uH?

| Adredemesconf a răspuns:

Buna!
Pai eu mi-am luat o mini-rochita superba pe care o s-o port(e neagra si gri), niste blugi negri si balerini gri ca astia:
. http://www.google.ro/......tp?/imgres numai ca nu au paietele alea si in varf au un fel de moț :D.

| Annalina99 a răspuns:

Blugi,si o buza portocalie cu funde si niste tenesi.Parul cu placa

| doroteea a răspuns:

Nu sunt chiar sigura, dar cred ca ma incalt cu opincute, o pereche neagra de blugi si o camasa alba cu un model micut pe ea. Cred ca o sa fie putin frig dimineata, asa ca o sa-mi iau si o gecuta subtire. Vreau sa ma imbrac simplu si decent, sa fac o impresie buna profesorilor...

| IuliaaandaaaIsbff a răspuns:

Eu niste tenisi blugi rosii, un tricou simplu si o camasa desfacuta pestewinking

| venusdoom a răspuns:

Ma imbrac cum ma simt eu binetongue

| Rebbbeca a răspuns:

Majoritatea se imbraca simplu.Ewo imi iau niste dresuri o rochie gogosar,un sacou care il fac dragut(ii ridic manecile si dupa aceea le rasucesc), o vesta neagra si la incaltaminte niste incaltari gen pantof, parul mi-l prind in coada in sus si machiajul ma voi da doar cu rimel si putin alb sa nu uit si de strugurel.

| SmileSiAtat a răspuns:

Pai noua ne-a zis diriga sa venim in uniforma deci: o preche de blugi negri,o camasa alba mai lunga, o vesta neagra, o cravata rosie si niste tenisi albi.straight face

| PisicuteiîiPlaceSaFacaPoze a răspuns:

Pai o camasa alba,vesta de la uniforma,blugi, balerini si daca e mai frig un sacou negru.
Parul mi-l fac cu placa, il las desfacut si imi pun o fundita, big grin

| Zuziiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Eu o sa ma imbrac lejer happy balerini, blugi albastru inchis, un tricou roz si peste un bolero roz tziclam, parul o sa il impletesc intr.o parte si o sa pun o fundita. La aceasta tsinuta am sa asortez o geanta colorata [mov cu modele (galben, roz si gri)] si cercei lungi cu pietricele colorate happy

| GGG562852 a răspuns:

Uniforma crying

| Alecsandri a răspuns:

Uniforma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca anul asa fac ceva nou.O sa recurg la niste hainewinking

| 1Rebbe a răspuns:

Blugi, tricou, basketi happy

| Mateescu a răspuns:

Eu.in blugi, tricou, tenesi,
tu?

| Irina_5640 a răspuns:

O pereche de blugi verzi un fel de bluza mai lunga care imita acel material subtiere de ie cu niste balerini.