| Dana9715 a întrebat:

Cu ce as putea sa ma imbrac in prima zi de scoala? Voi cu ce va imbracati?(Fetele)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imbraca-te cat mai simplu.Ia-ti un tricou, o pereche de blugi si tenisi sau sandale.

3 răspunsuri:
| Denis777 a răspuns:

Blugi,adidasi,o sapca, un plovor negru cu maneci albe si rucsac(nu mai rin minte cum se scrie)cu 4 doze de bere.

| SweetyღGirl a răspuns:

Eu imi iau blugi cu tenesi si un tricou pe umar.eu asa as vrea dar imi cumpar haine noi.de pinde de cum iti faci si parul te avantajeaza tinutawinking

| CrazyStuff a răspuns:

Habar n-amlaughing