| ionutzzzzz a întrebat:

Cum va imbracati in prima zi de scoala? As dori sa-mi raspunda mai mult baietii, dar au 'dreptul' si fetele.

Răspuns Câştigător
| Közmyn17 a răspuns:

In clasa a 10-a, avem uniforma alb - negru, mi-am pus o pereche de pantaloni(blugi) negrii largi, un tricou alb, si niste skateri albi cu un model negru.

5 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Ha? prima zi de scoala :O? lasa-ma omule sa ma bucur inca de vacanta rolling eyes nu stiu, nici nu ma gandesc la prima zi de scoala x_x nu astept scoala x_x inca sunt in vacantabatting eyelashes

| fluturas a răspuns:

Aaha laughing
pai cred ca blugi love struck laughing si un tricou portocaliu
sau pantaloni rosii si un tricou rosu, da mai este pana atunci deci nu stiu sigur tongue
cred ca sandale sau un fel de saboti daca imi iau pantalonii rosi sau bascheti daca imi iau blugii big grin
parul ori il las desfacut, ori il prind sus intr-un coc si scot cateva suvite care le am mai cretehee hee

deci cum sunt gusturile mele laughing?

| Aηηy a răspuns:

Probabil in niste blugi stramti, un ticou sau un maiout, o sa imi cumpar atunci pentru ca acum nu am nici`o idee. si cred ca balerini sau mai vad, parul mi`l indrept... dar mai avem pana atunci, nu va mai ganditi deja la scoala crying.

| Anelisse a răspuns:

Scoala? ce-ai patit, omule?!?! u n-ai ce face in vacanta decat sa te gandesti cu ce te imbraci in prima zi de scoala? auzi, nebunie! incearca si traieste clipa, frate, nu ai 100 de vacante pe an si nu este vara decat 1 data pe an asa ca profita din plin de asta.

la mine oricum nu e o problema pentru ca eu am uniforma, dar chiar daca n-as avea nu m-a gandi de acum!

| ionutzzzzz explică:

Nici eu nu ma gandesc la scoala, doar facem un fel de chestionar sa vad ce gusturi au romanii in materie de haine. laughing