| вυттєяƒℓу ƒℓу αωαу -» a întrebat:

Va plac unghiile scurte si colarate sau unghiile lungi french?

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Scurte pentru ca sunt mai usor de ingrijit, mai practice, mai de primavaralove struck

19 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ambele variantele sunt cool.
Pa, pa.

| Ramonaaaa a răspuns:

Depinde de ocaziebig grin. Dar mai mult alea scurte si coloratelove struck

| loricel a răspuns:

Scurte si colorate

| Marii a răspuns:

Ambele feluri, cand le am lungi si am rabdare le fac french, cand imi vine cheful le fac si colorate. laughing

| KiddFaraSentimente a răspuns:

Depinde.thinking
Eu astept sa creasca asa vreo 2 luni, le fac frech love struck.
Nu neaparat cu alb, le mai fac si negreu sau roz si fac o floricica de alta culoare pe unghi mare si ungji de la degetul ineler.hee hee
Le las vreo 2 saptamani, si dupa aia mi le tai, si le dau cu lac.
La fel si cand sunt de lungime medie.happy

| Elena1234456 a răspuns:

Unghiile lungi french facute cu lac colorat love struck - cred ca le prefer pe acestea pentru ca eu am unghiile scurte happy.

| NuConteazăCine a răspuns:

Lungi (in special rotunde) - french sau colorate laughing

| Ana a răspuns:

Unghiile lungi french

| Pinkyyy;x a răspuns:

Ambeletongue
mai mult alea colorate
dar s ialea lungi bine
sa nu fie exagerat de lungi
sa fie potrivite si patratetongue.; x

| BRG a răspuns:

La mîini sau la picioare?

| Criss1105 a răspuns:

Lungi french sau doar cu lac transparent big grin

| RoxiutzaRux a răspuns:

Unghiile scurte si coloratelove struck!happy

| blueeyedgirl a răspuns:

Ambelebatting eyelashes, dar totusi depinde ce varsta ai, eu sunt adolescenta si le prefer pe cele scurte colorate dar asta nu inseamna ca nu le poti purta pe amandoua

| DeeeaA a răspuns:

Ungiile mai lungi deoare ce ai cum sa ti le faci mai usor
alea scurte la unele persoane dor...sau deranjeaza

| dada_2571 a răspuns:

Scurte. Cand faci arte martiale nu prea merg unghiile lungi laughing.

| ade98hannah a răspuns:

Eu zic sa iti faci unghiile scurte si colorate

alea lungi in primul rand se pot rupe usor si sunt mai greu de intretinut
adica nu ff greu

unghiile scurte o sa vezi si colorate, sunt super tari:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unghiile french sunt cele mai cool pentru ca nu se demodeaza niciodata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lungi, french.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unghiile lungi french, prefer ceva mai matur si mai atragator prin eleganta si simplitatea culorii dar totusi si cu un strop de rafinament.