| iwannabeperfect a întrebat:

Cum vedeti voi corpul la femei perfect?
solduri inguste sau late, sani mari sau mici?
care ar fi inatltimea ideala a unei femei?
funda**

6 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Inteligenta si feminitatea, bunatatea.
Astea ar fi calitatile ideale ale unei fete.
De ce?
Daca vrei sex, gasesti baieti disponibili peste tot.
Dar sa te vad pe tine pe la 35-40 e ani ce sex mai faci tu cu cei de care-ti place, o sa fi doar o adunatura de sunca, de transpiratie, par, si nu cred ca cineva o sa mai vrea sa puna mana pe tine, cel putin nu cineva care sa umble dupa "puicute".
Dezovlta ce ai in interior, sa gasesti pe cineva calumea, corpul se duce, ce e in interior, ramane mereu.

| positivity a răspuns:

Sunt o persoană cam idioată, şi sincer, nu mă dau în vânt după frumusețe.
Corpul unei femei este frumos în orice ipostază, sau mărime.
Însă, majoritatea băieților se uită mai mult după fete cu mărimea 90-60-90, înalte şi slăbuțe.
Cam aşa: http://weheartit.com/entry/64065150 şi desigur, arată foarte bine tipa din imagine.
Părerea mea este că nu contează fizicul, atât timp când știi că are o gândire deosebită.
Eu una sunt o tipă scundă (1, 55 m) dar niciodată nu am vrut să fiu mai înaltă, şi cu toate astea, probabil înălțimea perfectă ar fi de 1, 65 m.
Perfecțiunea există doar în filme, atât.

| Kasia a răspuns:

Femeia perfecta:

http://www.google.ro/......tp?/search

ea e Irina Shayk-femeia perfecta in viziunea mea.

| Kasia a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=YdNvXSfQWEM

Irina Shayk-femeia perfecta in viziunea mea.

| crissa20 a răspuns:

1,70 si 90-60-90! asa arata femeia perfecta!