| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu 2 intrebari:
Care e inaltimea ideala pentru o fata?
Ce sani prefera baietii: mici, medii, >mari?:

Răspuns Câştigător
| MeyBro a răspuns:

1. Inaltimea ideala... Hmm thinking Conteaza si cum arata fata, pentru ca unele fete sunt scunde, insa foarte foarte dragute, iar altele sunt inalte ( bine, exludem girafa de 2.10 ) si dragute, de asemenea.
2. Mici spre medii! happy

11 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

1.70. 1.75, şi băieţii preferă sânii medii laughing

| Bojthe a răspuns:

Buna Lavv daca eu iti spun ca inaltimea ideala pentru o fata de 15 ani este 1.80 si tu ai doar 1.60 ce faci cum faci sa cresti aprozimativ 20 cm
sau daca eu iti spun ca baietii prefera sanii mici iar tu ii ai imensi ce faci.Incearca sa nu te schimbi dupa preferitele unui baiat.Tu esti asa cum te-a lasat Dumnezeu nu esti o creeatie a baietiilor esti o fiinta unica. Sper ca sfatul meu sa iti fi fost de ajutor

bibi 13 anihappy
G.B.U

| DonCorleone a răspuns:

Pai inaltime nu prea conteaza. hai sa zicem 1:60 dar la fete nu prea conteaza (eu am o prietena de 1, 56 si imi place laughing )
sanii mici spre mediu
si mari sunt acceptabili dar mie imi plac medii tongue
sper ca te-am ajutat happy

| Dennys1521 a răspuns:

Nici mici sa nu ai pe ce pune mana
nici mari sa fie ugeresmug
medii si fermismug

| BBdragutza a răspuns:

Inaltime:...; sani:medii!

| ShoriceL43 a răspuns:

Pai inaltimea ideala pentru o fata este max 1.80
Paii.depinde de baiat.sunt unii care prefera fetele fara nici un pic de sani
Mai sunt si baieti care prefera sanii foarte mici
Sunt si baieti care sunt obsedati de sani mari
nu toti baietii sunt la fel intelegi?winking:*
sper ca te-am lamurit:*
funda?

| wildangel77 a răspuns:

Salutare draga,eu cred ca innaltime ideala pentru o fata nu este,ea este fermecatoare asa cum ii este de la Dumnezeu,nu conteaza innaltime si nici altceva mai mult decit sufletul,ce tine despre sini eu cred ca daca sunt mici e rau,daca sunt mari tot e rau,la majoritatea baietilor le place sini medii,asa ca fii tu insati,sunt sigura ca esti foarte draguta si restul nu mai conteaza,cine se va indragosti cu adevarat de tine, nu-i pasa ce marime ai la sini sau ce innaltime ai sau mai nu stiu ce, asa ca stai linistita...esti asa cum esti si trebuie sa te mindresti cu asta.Succese si ai grija de tine! pa pa!

| TheHoRror a răspuns:

1,60 si mici

| LUuuuci a răspuns:

Ce trece peste 1.55laughing si sani de la medii in sus big grin

| Murdorok a răspuns:

Inaltimea pote sa fie 1.70 1.76 pana la 1.80 si sanii MARI tongue

| Sweety_5588 a răspuns:

Aproximativ 170-175 inaltime, sani medii.