| Upz0r3 a întrebat:

Cum vi se par baietii care se epileaza pe picioare?

16 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Depinde,unora le sta bine iar altii arata de parca ar fi pe invers

| SabinaRsT a răspuns:

Ingrijiti.

| AdrianVoicu a răspuns:

Gay rolling on the floor

| Auslesse a răspuns:

Pai daca ei, ca baieti, se epileaza pe picioare, noi fetele, ce sa mai facem atunci?

| AlCoLiKdEnIsA a răspuns:

Draguti

| StefaniaM a răspuns:

Gay laughing =D

Răspuns utilizator avertizat
| veselie a răspuns:

Probabil ei activeaza intr-o meserie care necesita un corp cat mai perfect, cum ar fi modeling sau prietenele lor nu le place sa vada par pe picioarele lor.

| ghostbusters a răspuns:

Sexy

| gнσѕт a răspuns:

Am citit toate raspunsurile. Si toate sunt idioate. Daca te epilezi pe picioare in cateva zile iti creste mai mare, oricine vrea sa il aibe mai mare se epileaza, deci nu trebuie noi sa judecam, eu am avut mana rupta si mau epilat, si acum am parul mai mare decat pe cealalta mana. Deci.

| ஐKatsu a răspuns:

E normal sa te epilezi mai ales baieti ingrijiti care nu vor sa miroasa ca ceilalti la subrat sau etc. :]]

| NoBodyByMe a răspuns:

Depinde de situatie big grin baietii care au un corp lucrat ar trebui sa se depileze pentru as-i pune in evidenta musculatura...dar restul sunt doar gay

| MihhaaElla a răspuns:

Poi...Ridicoli fiindca nu e o rusine sa ai par daca esti barbat!winking Funda? big grin laughing

Răspuns utilizator avertizat
| TheBlackSwan a răspuns:

Chiar sunt ridicoli! Nu consider ca un baiat ar trebui sa faca atatea lucruri pe care le fac si fetele. de ex: epilatul, cerceii..etc. arata ca niste gay cei care se epileaza pe picioare

| bianca112 a răspuns:

Mai, mie personal mi se pare ok sa ai grija de tine, chiar daca esti baiat. Iar cat despre epilat, nu stiu. Nu-mi plac nici parosii, dar.