| mariaariamaron a întrebat:

HELP. Am fost bruneta iar acum sunt roscata aprins( gen Rihanna) de 3 zile si vreau sa imi inchid culoarea.Nu ma prinde deloc. In plus incepe scoala in cateva saptamani si nu ma pot duce asa. laughingParul meu e cam ars ..mai bine zis foarte ars. Intrebarea mea este daca ii mai bine sa ma fac cu un nuantator roscat mai inchis sau sa ma vopsesc iar, dar cu un roscat mai inchis? Ajuta la ceva nuantatorul? Cat tine? Multumesc. FUNDA

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

De ce nu intrebi la salon? Slabe sanse sa-ti raspunda cineva avizat aici si dupa cine stie ce iti mai iese.

| Clorox a răspuns:

Nuantatorul este foarte bun! Te ajuta mult!

| mariaariamaron explică:

Nu l am decolorat. Nu stiu cum de a prins asa bine culoarea straight face

| SiminaIsDoingGood16 a răspuns:

Mergi mai bine la salon și lasă-te pe mâna specialiștilor! Nu cred că este așa scump și în plus ei îți pot recomanda și un tratament pentru părul ars. Dacă totuși decizi să o faci singură, folosește, cel puțin o mască cu ulei de măsline și ulei de Argan, sau optează pentru un produs natural, astfel vei hrăni părul agresat de procesul de decolorare și vopsire repetată. Baftă multă!