| anonim_4396 a întrebat:

Dintre oriflame si avon.../. care are produsele de calitate mai buna si care este mai rapida****
?

Răspuns Câştigător
| cristina117 a răspuns:

Oja de la avon e de cea mai proasta calitate. Dar in rest la avon sunt produse de calitate si ajung mai repede. cele de la oriflame sunt si ele bunicele dar nu stu in cat timp ajung. Eu recomand avon pentru ca am fost reprezentant.

8 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Prefer Oriflame sunt reprezentant daca doriti produse e-mail ln_anamaria@yahoo.com - Bucuresti. Inscriu si reprezentanti

| TheExpert01 a răspuns:

Avon funda?

| Joannaa a răspuns:

Eu zic ca avonhappy

| Raluuuuu a răspuns:

Avon are calitate mai buna dar oriflame are calitate mai buna la creme de cosuri sau cate din astea.'

| erika13 a răspuns:

Avon are produse de calitate si vine in 24-48 ore
oriflame vine in 3-4 zile lucratoare

| Tinkabell a răspuns:

Poieu vreau sa ma fac reprezentanta oriflame.cei de la avon sunt hotzi happy mi-au facut nu stiu ce oferte.dar oricum nu am vrut eu iti recomand sa cumperi d la avon stiu produsele...si preturile dar cat d repede vine nu stiu. happy incearca l am doo happy
Pa`pa! te pOoOop!

| SummerR a răspuns:

Oriflame e mai bun. Produsele de la avon au doua defecte : 1.sunt scumpe; si 2.nu au nici un efect.

| morenika17 a răspuns:

Produsele mai de calitate sunt de la Oriflame, clar, si au un pret f accesibil.