| Dalmore a întrebat:

Cum vi se pare aurul roz? Elegant sau de prost gust? Mai ales pe inele de logodnă.

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mie nu-mi place deloc...

| Dismally a răspuns:

Depinde de model. Eu am un ceas si arata chiar foarte bine cu acea nuanta de "roz".

| RobertMoon a răspuns:

Sincer mie aurul golden mi se pare de prost gust, cel roz îmi place, parcă iese din tipare, e mai fresh.

| FreddieM a răspuns:

Depinde de cine-l apreciaza. Poate fi elegant pentru persoane elegante...

| Jukosto a răspuns:

Trebuie sa iti placa tie, sau la cine il dai.

| ŢuţuianuRăzvan a răspuns:

Nu mi se pare cine stie ce, ceva tiganesc. Oricum, parerile sunt subiective si nu cred ca-si au rost astfel de intrebari.