| Derkes a întrebat:

Cum vi se pare barba in stil cioc la barbati?

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Poti sa trimiti precis o poza la ce te referi? Am scris pe google da nu-mi fac o parere din rezultate, nu imi arata un singur stil sau ceva

| Adry05 a răspuns (pentru Derkes):

Aham, arata bine pe unele fizionomii dar mi se pare ceva pentru barbati maturi de la 35 in sus.

| Bondarel99 a răspuns:

"Ni-se" pare in regula.

| sierra1 a răspuns:

Dacă ăștia sunt OK, de ce n-ar fi și alții la fel de ok?

https://www.gandul.info/......ba-9371761

| gabicoo a răspuns:

Păi e OK.
Dar e greu de întreținut.

| Ady117 a răspuns:

Nu ar trebui să ceri această părere, trebuie să arăți cum vrei tu să arăți, cum îți place ție, nu cum le place altora sau cum vor alții să arăți. Este doar un sfat. Poți să-l iei în considerare sau nu.

| UpSideDownSix a răspuns:

Se poate si la femei?