| Hanryk a întrebat:

Barba,cioc sau fara? Ce preferati mai mult fetelor?

10 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Cu barba e bai mare, cel putin pentru mine era, tot timpul sa dau conturu, sa o aranjez, am o barba cam raruta, ma prinde bine aia de 3 zile, o barba adolescentina sa o numim. Prefer un cioc bine conturat pentru mine, in plus barba trebuie tunsa, stai mult, trebuie sa faci sa fie egal in ambele parti, bataie de cap deh, acum ce sa zic laughing pe mine ma prinde mai ok ciocu, sunt chelios, ma ajuta mult happy sa nu par o bila de bowling

| Violleta2022 a răspuns:

Barba!

| Freya1 a răspuns:

Ddpinde de cum ii sta. Daca ii sta bine de ce nu.
Prietenul meu are barba.

| SilentRain a răspuns:

Fara

| Emma30555 a răspuns:

Cum iti sta mai bine. Barbile se poarta de cativa ani si arata bine la unii dar depinde si de trasaturi

| CleanHeart a răspuns:

Cioc sau fara

| Justme1997 a răspuns:

Fara

| anais13 a răspuns:

Barba, arată mai matur, mai sexy și mai mișto

| Secret5 a răspuns:

Ca aspect barbă dar cand e vorba de sărut prefer fără ca ma irita

| Alinaerevici a răspuns:

Niciuna tu iești bou sau ce ai... Auzi cică președinte al romaniei?